Ultrakerge kreem kõikidele nahatüüpidele

Pakend: Profipakend ning jaemüügipakend 50 g
Tootekood
: Profitoode, müügitoode 421240

Kerge päeva- ja öökreem kõikidele nahatüüpidele. Hyalogy VCIP Cream ennetab soovimatuid pigmendimuutusi, muudab naha heledamaks, ennetab naha vananemist, toimib antioksüdandina, toidab ja rahustab nahka. Kreem sisaldab Forlle’d laboratooriumi poolt patenteeritud concept to five ainekombinatsiooni, mis elavdab nahka rakutasandil. Püsiv C–vitamiini derivaat (VCIP – askorbüül tetraisopalmitaat) on üks uuemaid C–vitamiini optimeerivad, mis stimuleerib efektiivselt rakke ja kollageeni tootmist, vähendab UV–kiirguse mõju rakkudele ja DNA-le, neutraliseerib aktiivhapnikku, hoiab ära lipiidide oksüdeerumise ja naha vananemise, inhibeerib türosinaasi ja melamiini tootmist ja seob vabu radikaale. Hüdrolüüsitud ploom ja lagrits muudavad nahka heledamaks ja rahustavad nahka. Oligopeptiidid –1 noorendavad rakke, tugevdavad nende kaitsevõimet hapnikupuuduse ees, toksiinide ja teiste kahjulike tegurite vastu. Oligopeptiidid normaliseerivad kudede ainevahetust, parandavad kudede toitainete omastamise võimet ja kiirendavad jääkainete väljutamist, toetavad rakkude tööd ja ainevahetust, optimeerivad kudede uuenemisprotsesse. Hüdrolüüsitud pärm, sojaõli ja E –vitamiin stimuleerivad naha elavnemist, tugevdavad naha kaitsemehhanisme ja vastupanuvõimet, toetavad rakumetabolismi, pehmendavad ja toidavad nahka, hoiavad ära naha ketendamise ja kaitsevad vedelikaotuse eest.

 

Koostis:

Vesi, askorbüül tetraisopalmitaat, trehhaloosglükosiid, madalamolekulaarne hüaluroonhape, hüdrolüüsitud kanamunakoore proteiin, hüdrolüüsitud konhioliin, kondroitiinsulfaat, epidermise kasvufaktoris sisalduvad aminohapped, mikroelemendid, inimpäritolu oligopeptiid, artišokiekstrakt, hüdrolüüsitud pärm, hüdrolüüsitud ploom, letsitiin, sojaõliglütsiin, tokoferüül, lagritsajuure ekstrakt.

Kasutamine:

Soovitatav kasutada pigmenteerunud, rasuse, probleemse naha korral. Kanda peale pärast näovee kasutamist. Väike kogus toodet masseeritakse kogu näole või probleemsetesse piirkondadesse.

Säilitusained:

Äädikhape ja ioniseeritud mikroelemendid

Jaapani tehnoloogia
Teaduslikult tõestatud noorendav toime ja naha kvaliteedi taastamine