Protseduurid

Kuninglik pärlimassaaž

Ainulaadne pärlitega tehtav näomassaaž on kui sukeldumine igavese nooruse ja ilu kuningriiki. Pärlid ehk “merineitsi pisarad” loovad õhkkonna, kus on ruumi ainulaadsetele aistingutele ja imelisele muudatusele. Massaaži ajal masseeritakse kõiki näo energiapunkte, see parandab pindmist vereringet ja lümfivedeliku ringlust. Naharetseptoreid stimuleeritakse täiendavalt, seeläbi suureneb naha vastupanuvõime ja kosmeetiliste aktiivainete imendumine paraneb. Pärlimassaaž on tasakaalustava massaaži lisaetapp.

Kuiva naha hooldusprogramm
Hooldust soovitatakse kuiva nahatüübi puhul. Nahale pakutakse lipiidide täiendust, naha elastsus paraneb, niiskustasakaal normaliseerub ning nahk saab kaitse niiskuse aurustumise eest. Seeläbi saadakse naha kuivus, ketendamine ja liigne sarvestumine kontrolli alla. Hooldus elavdab kiiresti naha pindmist kihti ja suurendab naha elastsust. Rakusisesed funktsioonid normaliseeruvad, naha värvus ja siledus paranevad. Hooldus stimuleerib naha uuenemisprotsesse ja kaitseomadusi ning aktiveerib rasuainevahetust. Hooldust tõhustatakse kahe ainulaadse massaažiga, millest üks on tasakaalustav ja teine luksuslik massaaž pärlitega.

Sobib: Kõikidele nahatüüpidele, eriti kuiva naha puhul

Hoolduse kestus: 60 min

Naha efektiivne niisutamine ja nahakihtide kaudu toimiv süvaelavdamine
See nahka niisutav ja süvaelavdav hooldus on tõhus alternatiiv injekteeritavatele analoogsetele hooldustele. Hooldus koosneb kahest etapist ja selle käigus kasutatakse madalmolekulaarset hüaluroonhapet sisaldavaid ja sellega sünergias mõjuvaid aineid. Hoolduse tulemusel tugevnevad epidermise struktuurid ja dermaalne maatriks ning naha elastsus paraneb märgatavalt. Nahk muutub elastseks, näojooned on selgemad ja kortsud madalamad. Seda hooldust võib kasutada mesoteraapia hoolduste mõju tõhusa pikendajana.

Sobib: Kõikidele nahatüüpidele, eriti kahjustatud naha hoolduseks

Hoolduse kestus: 60 min

Kiirmõjuga elavdav hooldusprogramm ”Delete Age” ning ainulaadne pärlimassaaž

Luksuslik hooldusprogramm, mis pühib näolt kõik vananemise ilmingud. Naha kõikide kihtide ja retseptorite vaheldumisi aktiveerimine parandab kudede ainevahetust, toitainete omandamist ja vereringet. Seetõttu on hooldusel mitmeid kiiresti ilmnevaid omadusi: hooldus pinguldab tumedaid silmaaluseid ja muudab need heledamaks, taastab näo nooruslikke kontuure, vähendab kortse ja parandab naha värvust, taastab naha elastsuse ja sileduse. Hoolduskuuri tulemusel kaovad östrogeeni puudusele viitavad nähud, kollageeni ja elastiini tootmine aktiveerub, veresoonte seinad tugevnevad ja pindmine vereringe kiireneb. Pigmendilaigud muutuvad heledamaks ning naha immuunsus ja niiskussidumisvõime paranevad tunduvalt. Hooldusprogrammi tõhustatakse tasakaalustava ja luksusliku pärlimassaažiga.

Sobib: Kõikidele nahatüüpidele, eriti vananevale nahale

Hoolduse kestus: 90 min

Naha kiire elavdamine

Seda hooldust soovitatakse naha koorimisjärgse taastumise kiirendamiseks ning kuiva, veevaeguses vaevleva, tundliku ja kergesti ketendava naha hoolduseks. Hooldus mõjub järgmisel viisil: süvapuhastab, leevendab kiiresti naha ärritust ja ülitundlikkust, korrigeerib ja elavdab nahka, süvaniisutab ja -toidab nahka, kõrvaldab naha kuivuse ja pingulduse tunde, parandab naha vastupanuvõimet.

Sobib: Kõikidele nahatüüpidele

Hoolduse kestus: 65 min

Platsentapiimaga koorimine

Platsentapiimaga koorimist võib teostada sõltumata aastaajast. See on elavdav hooldus, mille ülesandeks on kõrvaldada naha vananemise ja õhenemise tõttu tekkivaid nähte, nt. värvuse kahvatumist ja pigmendihäireid ning naha punetamist ja põletikulisust. Väikesemolekulilise platsentaseerumil ja epidermaalse kasvufaktori koosmõjul piimaseerumi ja puuviljahapetega on tugev bioaktiveeriv, antioksüdantne ja pinguldav mõju. Need ained vähendavad ühtlasi vananemist tekkivate muudatuste nähtavust ja toimivad põletikku leevendavalt. Need ained kiirendavad naha enda korrigeerivate toimingute toimimist.

Sobib: Kõikidele nahatüüpidele

Hoolduse kestus: 75 min

Elavdav ja noorendav hooldus

Hooldus aktiveerib rakkude tegevust, kiirendab naha uuenemist ja süvaniisutab nahka. Hooldus puhastab nahka sügavalt ja mõjub põletikke leevendavalt ja antioksüdantselt. Hoolduse juurde kuulub massaaž ja erihooldus silmaümbruse nahale.

Sobib: Kõikidele nahatüüpidele

Hoolduse kestus: 65 min

Luksuslik tõstev ja elavdav hooldus hüaluroonseerumiga
Hooldus on suunatud samaaegselt mitmele piirkonnale (silmaümbruse nahk, nägu, kael, dekoltee). Hooldus mõjutab efektiivselt naha elastsust ja väikesi kortse. Hoolduse käigus kasutatakse madalmolekulaarset hüaluroonhapet, mis mõjub biostimuleerivalt ja pinguldab nahka koheselt.

Sobib: Kõikidele nahatüüpidele

Hoolduse kestus: 75 min

Elavdav kiirhooldus

Elavdavas kiirhoolduses kasutatakse nahka aktiveerivaid füsioteraapilisi meetodeid. Hoolduse ajal tehakse täielik naha süvapuhastamine, mis niisutab, toidab ja kaitseb nahka. Kuna hoolduse käigus kasutatakse toimeainete nahka viimiseks kõige uudsemaid meetodeid, imenduvad toimeained sügavale nahka ja aktiivne mõju säilib pikaajaliselt.

Sobib: Kõikidele nahatüüpidele

Hoolduse kestus: 45 min

Nahka tugevdav ja tõstev hooldus individuaalse Biopure peptiidikokteiliga

Märkimisväärne noorendav efekt ilma injektsioonita.

Bioloogilise tugevdamise puhul on tegemist kollageeni- ja elastiinikiude aktiivse sünteesiga nanotehnoloogia abil. Selle abil saavutatakse bioloogiliselt pinguldav mõju.

Hooldusprogramm koosneb seitsmest etapist, mille käigus nahale kantakse individuaalsete vajaduste alusel kokkusegatud seerumikokteil. Hooldust soovitatakse üle 35-aastastele ning kosmeetiku hinnangul ka teises vanuses klientidele. Intensiivkuur koosneb kuuest kord nädalas tehtavast hooldusest. Tulemust säilitavaid hooldusi on soovitav teha 1 kord kuus.

Sobib: Kõikidele nahatüüpidele, eriti lõtvunud naha puhul

Hoolduse kestus: 90 min

Biopure-seerumikokteilid
Madalmolekulaarsete seerumite individuaalsete vajaduste alusel kombineerimine võimaldab luua hoolduskomplekse, millest on abi erinevatest esteetilistest probleemidest vabanemisel. Kui seerumeid kasutatakse koos Forlle’d New Generation-seeria toodetega, saavutatakse täppismõju. Hooldust tõhustatakse tasakaalustava massaaži ja luksusliku pärlimassaažiga.

Biopure-seerumikokteilid

Erinevate esteetiliste probleemide kõrvaldamiseks välja töötatud individuaalselt kokkusegatavad kokteilid, milles kasutatakse väikesemolekulilisi seerumeid. Nii saavutatakse täppismõju kliendile muret tekitava probleemi lahendamiseks, ning sellele lisandub ka terviklik kosmeetiline hooldus.

Huulte hooldus

Huulte piirkonna hooldus on tõhus lisa baashooldustele. Hooldus kestab ligi 20 minutit ja seda tehase hoolduskompleksi viimase hooldusena või iseseisva hooldusena. Tänu huulte pindmise vereringe paranemisele on huulte värvus tugevam ja säravam. Sügava mõjuga niiskus suurendab silmnähtavalt huulte lopsakust ja siledust. Seda hooldust võib pakkuda kliendile salongipoolse kingitusena koos näohooldusega. Huulte hooldust tehakse ka eraldi meetmena enne professionaalse meigi tegemist. Tänu hooldusele on huulte meik ühtlasem ja püsib kauem.

Pikaajalise mõjuga elavdav hooldusprogramm ”Delete Age” ning ainulaadne massaaž pärlite abil

Luksuslik hooldusprogramm, mis pühib vananemise muutused näolt ühe hetkega. Naha kõikide kihtide ja retseptorite vahelduv aktiveerimine parandab kudede ainevahetust, toitainete omandamist ja vereringet. Seetõttu on hooldusel mitmeid kiiresti ilmnevaid omadusi: hooldus pinguldab tumedaid silmaaluseid ja muudab need heledamaks, taastab näo nooruslikke kontuure, vähendab kortse ja parandab naha värvust, taastab naha elastsuse ja sileduse. Hoolduskuuri tulemusel kaovad östrogeeni puudusele viitavad nähud, kollageeni ja elastiini tootmine aktiveerub, veresoonte seinad tugevnevad ja pindmine vereringe kiireneb. Pigmendilaigud muutuvad heledamaks ning naha immuunsus ja niiskuse sidumise võime paranevad tunduvalt. Hooldusprogrammi tõhustatakse tasakaalustava ja luksusliku pärlimassaažiga.

Sobib: Kõikidele nahatüüpidele, eriti vananevale nahale

Hoolduse kestus: 90 min

Botoxi asemel – Lihaseid lõdvestav ja elavdav-noorendav hooldus

Lihaseid lõdvestaval ja elavdaval hooldusel on tugev vananemisilminguid ärahoidev mõju. See terviklik hooldus mõjutab naha vananemise, miimikakortsude ja pigmentatsiooni tekkepõhjusi. Hooldus stimuleerib ja noorendab naha struktuuri, tugevdab nahakihti ja parandab naha tekstuuri. Pikaalalise botuliinitaolise mõju tõttu on miimikakortsud vähem märgatavad: kortsud justnagu täituvad seestpoolt ja nende sügavus kahaneb silmnähtavalt.

Sobib: Kõikidele nahatüüpidele, eriti vananevale nahale

Hoolduse kestus: 65 min

Luksuslik Hyalogy Platinum -plaatinahooldus

Luksuslik plaatinahooldus on töötatud välja nahale, millel on näha vananemismuudatusi (pigmentatsioon, lõtvunud nahk, kortsud, elastsuse kadumine, pooride suurenemine). Hooldusel on tugev antioksüdantne toime ja see neutraliseerib kõikide aktiivhapniku vormide mõju ja korrigeerib rakustruktuuri.

Sobib: Kõikidele nahatüüpidele, eriti vananevale nahale

Hoolduse kestus: 80 min

Platsentapiimaga koorimine

Platsentapiimaga koorimist võib teha east olenemata. See on elavdav hooldus, mille ülesandeks on naha vananemisest ja õhenemisest tekkinud märkide, nt. värvuse kahvatumise ja pigmendihäirete ning naha punetuse ja põletikulisuse kõrvaldamine. Väikesemolekulilisel platsentaseerumil ja epidermaalsel kasvuteguril koos piimaseerumi ja puuviljahapetega  on tugev bioaktiveeriv, antioksüdantne ja pinguldav mõju. Need seerumid vähendavad vananemisilminguid ja kohtlevad põletikke leevendavalt. Seerumite koostisesse kuuluvad ained kiirendavad naha enda korrigeerivate funktsioonide toimimist.

Sobib: Kõikidele nahatüüpidele, eriti vananevale nahale

Hoolduse kestus: 75 min

Terviklik noorendav kiirhooldus
Selle kiirhooldusega muutub nahk väga lühikese ajaga värskeks ja säravaks. Hooldus sobib eriti hästi näiteks enne tähtsat üritust. Hoolduse mõjud on järgmised: süvapuhastav, naha struktuuri ja elastsust parandav, silmaümbruse naha turset vähendav, tumedaid silmaaluseid heledamaks muutev ning kortse siluv, nahka niisutav ja toitev. Nahk paistab värske, toidetud ja nooruslik!

 

Sobib: Kõikidele nahatüüpidele, eriti väsinud naha puhul

Hoolduse kestus: 50 min

Enneaegseid vananemisilminguid korrigeeriv hooldus

Hoolduse eesmärgiks on hoida ära enneaegsest vananemist tekkinud muudatused, nt. pigmendihäired, kuperoosa, suurenenud poorid ja kortsud, elastsuse kadumine ja värvuse muutused. Olulisemad koostisosad on stabiliseeritud C-vitamiin ja Maroko laavasavi mineraalid.

Sobib: Kõikidele nahatüüpidele, eriti vananevale nahale

Hoolduse kestus: 60 min

Hooldusprogramm pigmenteerunud, vananenud ning rasusele nahale

Hooldus kiirendab naha loomulikku uuenemisvõimet ja hoiab ära liigse sarvestumise. Hooldus stimuleerib naha tüvirakke, normaliseerib pigmendirakkude tegevust ja tasakaalustab naha hüdrolipiidimembraani. Hooldus parandab pindmist vereringet, lümfivedeliku ringlust ning tasakaalustab rasunäärmete tegevust. Hooldusel on ühtlasi antioksüdantne mõju. Naha värvus ja elastsus paranevad. Hoolduskuur muudab pigmendilaigud selgelt heledamaks, parandab naha elastsust ja ahendab poore. Hooldust tõhustatakse kahe erineva massaaži – tasakaalustava ja pärlimassaaži – abil.

Sobib: Kõikidele nahatüüpidele, eriti vananevale ja rasusele nahale

Hoolduse kestus: 90 min

Naha ettevalmistamine päikesekiirguse mõjule – luksusliku plaatina abil

Nahka päikesekiirguse mõjule ettevalmistava hooldusprogrammi ülesandeks on pikaajalise toimega niisutamine, tõhus antioksüdantne mõju ja soovimatute pigmendihäirete ärahoidmine. Kõige olulisem mõjuaine on ioniseeritud plaatina, mida kaasajal peetakse suurepäraseks aktiivse hapniku ja pigmendihäirete vastase abivahendiks. Hoolduskuur muudab olemasolevad pigmendilaigud heledamaks või kaotab need täielikult. Ühtlasi saab nahk tõhusa kaitse pigmentatsiooni eest. Täiuslikult niisutatud ja kaitstud nahk on päikesevannideks valmis!

Sobib: Kõikidele nahatüüpidele

Hoolduse kestus: 75 min

Põletikke vähendav pikaajalise toimega ja toksiine väljutav nahahooldus rasusele ja seganahale

Õigesti valitud madalmolekulaarsed koostisosad pakuvad nahale sel hetkel vajalikku hooldust. Hooldus korrigeerib igale nahatüübile iseloomulikke probleeme ja nende tagajärgi. Hoolduse mõjud: süvapuhastav, kõrvaldab mürke, leevendab põletikke, normaliseerib rasunäärmete tegevust ja naha loomulikke uuenemisprotsesse, aktiveerib pindmist vereringet, parandab nahka vastupanuvõimet, silendab nahka ja muudab selle matiks. Programmi tõhustamiseks võib kasutada mesoteraapiat, eriti peale rasuse naha hoolduskoorimist, mis kiirendab oluliselt naha taastumist koorimiskordade vahepeal ning parandab naha välimust. Hooldust tõhustatakse tasakaalustava massaažiga.

Sobib: Eriti rasusele nahale

Hoolduse kestus: 90 min

Süvapuhastus suurenenud pooridega nahale

Hoolduse eesmärgiks on pooride süvapuhastamine ja ahendamine. Hooldus eemaldab ka komedoone nahka kahjustamata. Üliliigne rasu kõrvaldatakse nahalt, rasunäärmete tegevus tasakaalustub ja naha läikimine kaob. Rakkude funktsioonid normaliseeruvad ja naha niiskustasakaal taastub. Hooldusel on ka põletikke ennetav toime. Nahk paistab siledam, matim ja siidisem ilma pinge- või raskustundeta. Hooldust tõhustatakse tasakaalustava massaažiga.

Sobib: Kõikidele nahatüüpidele, eriti rasuse naha korral

Hoolduse kestus: 65 min

Nahapuhastus, massaaž ja silmaümbrusnaha mask
Hooldusel on kolm erinevat mõju: süvapuhastus, terviklik massaaž ja silmaümbruse piirkonna erihooldus. Lisaks hooldus niisutab, kaitseb ja toidab nahka.

Sobib: Kõikidele nahatüüpidele

Hoolduse kestus: 60 min

Hooldusprogramm tundlikule kuperroossele nahale

See on baashooldus tundlikule kuperoosa-nahale Hooldus pehmendab ja rahustab nahka ning kaotab nähtavate pindmiste veresoonte põhjustatud punaka tooni. Hoolduse käigus kasutatakse patenteeritud ainekombinatsiooni, mis parandab veresoonte seinte elastsust. Kasutatavad õlid toidavad ja rahustavad nahka ning parandavad naha niiskuse sidumise võimet. Hooldus kõrvaldab kuivuse ja pingulduse tunde ning parandab naha kaitseomadusi. Hooldust tõhustatakse tasakaalustava massaažiga.

Sobib: Kuperroosse, tundliku ja kuiva naha puhul

Hoolduse kestus: 90 min

Pinguldav hooldusprogramm punetamisele kalduvale nahale

See on õrnatoimeline pinguldav hooldus kergesti ärrituvale ja tundlikule nahale. Hoolduse mõjud on järgmised: süvapuhastav, kiiresti nahaärritust ja tundlikkust leevendav, nahka süvaniisutav ja toitev, östrogeeni puudusest tulenevaid muudatusi korrigeeriv, veresooni tugevdav, pikaajalist elastsust pakkuv.

Sobib: Kõikidele nahatüüpidele, eriti tundliku ja kergesti ärrituva naha puhul

Hoolduse kestus: 50 min

Stressis naha kiirtaastamine

Hooldus taastab kiiresti stressis naha. Toimeained imenduvad sügavale nahakihti kuni rakutasandini ning nahk taastub kiiresti stressi tagajärgedest. Hooldusel on antioksüdantne, põletikku leevendav ja värskendav mõju. Naharakkude energia taastub ja käivituvad naharakkude loomulikud regenereerimisprotsessid: rakufunktsioonid elavnevad, kahjustatud rakud ja mürgid väljutatakse organismist, aktiveerub dermaalse maatriksi struktuuride süntees, pindmine vereringe paraneb ja rakkude hingamine aktiveerub.

Tulemuseks on särav, elastne nahk, milles ei ole jälgegi stressist.

Sobib: Kõikidele nahatüüpidele, eriti stressis naha puhul

Hoolduse kestus: 60 min

Kehahooldus

Luksuslikus kehahoolduse programmis on kombineeritud traditsioonilisi jaapani hooldusmeetodeid ja kaasaegseid madalamolekulaarseid toimeaineid. Turmaliini polariseeriv ja ioniseeriv mõju annab hooldusele omapoolse panuse. Hoolduse mõjud: parandab kudede taastumisvõime ja naha elastsuse, hoiab tõhusalt ära lõdvenemise ja venimise, parandab pindmist vereringet, kõrvaldab vedelikke ja kiirendab lipolüüsi, mõjub antioksüdantselt ja aktiveerib naharakkude sisemisi ressursse, pinguldab kiiresti

Sobib: Kõikidele nahatüüpidele

Hoolduse kestus: 90 min

Dekoltee ja rindade piirkonna hooldusprogramm
Hooldus annab pikaajalise pinguldava efekti, parandab rindade kuju, suurendab naha elastsust ja siledust ning hoiab ära naha venimise ning hooldab juba veninud nahka.

Sobib: Kõikidele nahatüüpidele

Hoolduse kestus: 80 min

Jaapani tehnoloogia
Teaduslikult tõestatud noorendav toime ja naha kvaliteedi taastamine