FORLLE’D INNOVATIIVSED KOOSTISOSAD

Madalamolekulaarne hüaluroonhape

Forlle’d teadlased on välja töötanud ja patenteerinud tootmisviisi, mis võimaldab luua väga väikese suurusega hüaluroonhappe molekule – 5 nanomeetrit. Selline ultra väikene molekul kergendab Forlle’d-ist pärinevat hüaluroonhappe tungimist naha sügavatesse kihtidesse, pakkudes intensiivset ja pikaajalist hüdratsiooni nahas, taastades selle struktuuri ja normaalse funktsioneerimise. Kõikide Forlle’d toodete põhikomponent on ainulaadne patenteeritud madalamolekulaarne hüaluroonhape.

Ioniseeritud
mineraalid

Ioniseeritud ühe- ja kahevalentsete mineraalide patenteeritud komplekt toidab rakke ning stabiliseerib rakuvaheruumi, aktiveerib paranemise ja regenereerimise, taastab kõige olulisemaid füsioloogilisi protsesse nahas.

Madala molekulmassiga ioniseeritud plaatina

Forlle’d laboris saadud orgaaniline madala molekulmassiga ioniseeritud plaatina, mis neutraliseerib kõigi teadaolevate vabade radikaalide hävitavat toimet. Platinum sarjade tooted aeglustavad mitte ainult fototöötluse mehhanisme, vaid ka füsioloogilist vananemist, kontrollides naha vananemise patogeneesi peamisi biokeemilisi reaktsioone.

III-tüübi madalamolekulaarsed keraamid

Keramiidid, mis on inimese naha kihistiku looduslik komponent, kannavad naha kaitse- ja barjäärifunktsiooni. Forlle’d patenteeritud sojaubade madala molekulmassiga keramiidide tootmine tagab nende kõrge biosaadavuse ja maksimaalse ühilduvuse inimese naha keramiididega. Nende omaduste tõttu kasutatakse Forlle’d madalamolekulaarsete keramiididega tooteid tundliku ja reaktiivse naha raviks.

Jaapani tehnoloogia
Teaduslikult tõestatud noorendav toime ja naha kvaliteedi taastamine