C-vitamiini seerum

Pakend: Profipakend 7 mg x 10
Tootekood: Profitoode 426245

Väikesemolekuliline seerum sisaldab Forlle’d –laboratooriumi poolt patenteeritud concept to five –ainekombinatsiooni, mis kirgastab ja elavdab nahka. Unikaalne Peruu liaani ekstrakt normaliseerib tsütokiniini eritust ja tugevdab vastupanuvõimet. Seerum toimib antioksüdandina ja detox-ainena, kaitseb põletike ja viiruste eest, normaliseerib soonte toimimist, hoiab ära soonte laienemise ja trombide tekke. Seerum kaitseb UV –kiirguse eest, kirgastab nahka ja avaldab nahale noorendavat mõju. Oligolepitiidid –1 noorendavad rakke, tugevdavad nende kaitset hüpoksia (hapnikupuuduse), toksiinide ja teiste kahjulike tegurite vastu. Oligopeptiidid normaliseerivad kudede ainevahetust, parandavad kudede toitainete omastamisvõimet ja jääkainete väljutamist, edendavad rakkude tegevust ja ainevahetust, optimeerivad kudede uuenemisprotsesse. Nahka kirgastavad koostisosad, näiteks naatriumaskorbüülfosfaat, alfa –arbutiin ja hüdrolüüsitud ploom normaliseerivad melamiini toodangut ja hoiavad ära soovimatud pigmendimuudatused. Pisarheina ja kiviriku ekstraktid parandavad vere mikroringlust, kirgastavad nahka, hoiavad ära pigmentide ladestumise nahasse ja avaldavad superoksiidi dismutaasile sarnanevat mõju. Trehhaloos ja sojaõli pehmendavad ja niisutavad nahka. Seerumit soovitatakse kasutada pigmenteerunud, kuperoosse, aknejärgse ja vananeva naha hoolduses ning kui naha vastupanuvõime on vähenenud.

Koostis:

Vesi, naatrium-askorbüülifosfaat, väikesemolekuliline hüaluroonhape, hüdrolüüsitud kanamunakoore proteiin, hüdrolüüsitud konhioliin kondroitiinsulfaat, epidermise kasvufaktoris sisalduvad aminohapped, mikroelemendid, inimpäritolu oligopeptiid, betaiin, begooniaekstrakt, hüdrolüüsitud Kalifornia ploomi viljaliha, palderjanijuure ekstrakt, sojaõliglütsiin.

Kasutamine:

Soovitatakse kasutada peale mistahes Forlle’d –kreemi kasutamist. Kogu näole on seerumit vaja 2 – 3 pumbavajutuse võrra. Seerumit kasutatakse naha kirgastamiseks, rasuse naha puhul, naha vastupanuvõime aktiveerimiseks ja naha noorendamiseks.

Säilitusained:

Äädikhape ja ioniseeritud mikroelemendid

Jaapani tehnoloogia
Teaduslikult tõestatud noorendav toime ja naha kvaliteedi taastamine