Päikesekaitseemulsioon

Pakend: Profipakend ning jaemüügipakend 30 g
Tootekood: Profitoode, müügitoode 421202

UV-kiirgus rõhutab vananemise märke nahas, aitab kaasa tumedate laikude ja kortsude tekkele ning võib põhjustada nahavähki. Terve ja noore naha säilitamiseks tuleb nahka UV-kiirguse kahjuliku mõju eest kaitsta. Päikesekaitsekreemi kõrge SPF-päikesekaitsefaktor saavutatakse UV–kiirguse stabiliseerimisaine kasutamisega, see annab pikaajalise kaitse. Meetodi miinuseks on raskustunne nahal. Kui kasutatakse ainult UV-kiirgust lõhustavaid aineid, raskustunnet ei teki. Sellisel juhul jääb päiksekaitsekreemi SPF–faktor madalamaks. Kerge ja õhuke kreem imendub kiiresti ja tagab täieliku kaitse UVA- ja UVB –kiirguse ning välisõhu kahjulike mõjude eest. Tõhusalt niisutavad ja nahka elavdavad koostisosad normaliseerivad naha taastusprotsesse ja kaitsevad nahka oksüdantide mõju eest. Kreem aitab kaasa nahatooni ühtlustumisele ja hoiab ära pigmentilaikude tekke. Kreem hoiab ära põletikud ja rahustab nahka. Soovitatav kasutada kõikidel nahatüüpidel. Ei põhjusta rasunäärmete ummistumist.

Koostis:

Väikesemolekuliline hüaluroonhape, UV–kiirgust lõhustav koostisosa, lagritsaflavonoid, moringaseemne ekstrakt, hüdrolüüsitud ploomi viljaliha.

Kasutamine:

Puhtale nahale kantakse esmalt tavaliselt kasutatav hoolduskreem. Kui hoolduskreem on täielikult nahka imendunud, kantakse nahale väga õhuke kiht Hyalogy–päikesekaitsekreemi. Võib kasutada nii näo- kui ka kehakreemina. Heleda nahaga kasutajatel on soovitatav korrata kreemi pealekandmist kuue tunni möödudes. Peale ujumist tuleb nahale kanda uus kiht kreemi.

Säilitusained:

Äädikhape ja ioniseeritud mikroelemendid

Jaapani tehnoloogia
Teaduslikult tõestatud noorendav toime ja naha kvaliteedi taastamine