Plaatina-näovesi

Pakend: Profipakend 250 g, jaemüügipakend 120 g
Tootekood: Profitoode 426054, müügitoode 421103

Näovee baaskoostisosaks on Forlle’d –laboratooriumi poolt patenteeritud 0,2 nm väikesemolekuliline hüaluroonhape, mis neutraliseerib kõik aktiivhappevormid ja tugevdab teiste antioksüdantide mõju. Germaaniumist valmistatud ferriitmagnet hoiab ära oksüdeerumisreaktsioonid ja parandab aktiivsete aineosakeste liikuvust ning plaatina kandumist nahale. Kreemi aktiveerib ensüümide tegevust, hoiab ära niiskuse aurustumise ja täiendab naha niiskusvarusid. Väikesemolekuliline hüaluroonhape, kanamunakoore membraan ja seitse erinevat aminohapet kiirendavad pärisnaha uuenemist, süvaniisutavad nahka ja stimuleerivad tsütokiin-proteiini tegevust. Chlorella –vetika ekstrakt parandab rakumetabolismi, tõhustab niisutusprotsesse, tasakaalustab ioonide arvu ja parandab vastupanuvõimet. Aminohapped ja mikroelemendid aktiveerivad vastupanuvõimet ja ainevahetust. Näovesi tagab antioksüdantide kaitse ja elavdab nahka peale antioksüdantide mõju. Plaatinanäovesi leevendab naha kuivuse ja pinges naha tunnet ning hoiab ära põletike tekke. Näovesi tõhustab seerumite mõju, pikendab niisutatust ning hoiab ära naha lõtvumise ja pigmendilaikude tekke. Naha poorid tõmbuvad kokku. Kreem hoiab ära nahapooride ummistumise ja nahapõletike tekke. Plaatina näovee kasutamine on soovitatav alates 30. eluaastast kõikide nahatüüpide puhu.

 

 

Koostis:

Ioniseeritud plaatina, väikesemolekuliline hüaluroonhape, väikesemolekuliline pärliproteiin, väikesemolekuliline EM proteiin, tseramiid, arbutiin.

Kasutamine:

Näole kantakse 1-1,5 ml plaatina näovett, kas enne protseduuri või peale seda. Kerge massaaž sõrmeotstega dekolteepiirkonnas, kaelal ja näol.

Säilitusained:

Äädikhape ja ioniseeritud mikroelemendid

Jaapani tehnoloogia
Teaduslikult tõestatud noorendav toime ja naha kvaliteedi taastamine