Silmaümbruse mask

Pakend: Pakendis on 8 kotikest, igas kotikeses 2 maski
Tootekood: Profitoode, müügitoode 421035

Geeliga küllastatud lapid silmaümbruse naha hooldamiseks ja elavdamiseks. Steriilselt pakitud lappe on hõlbus kasutada. Geel annab meeldivalt pehme tunde ja tungib sügavale nahasse. P-effect-lapid kaotavad nahalt peened kortsud, tõstavad naha toonust, niisutavad ja värskendavad nahka. Mask kõrvaldab silmalaugude turse. Lappe on soovitatav kasutada koos P–effect essence – seerumiga. P-effect sheet sisaldab väikesemolekulilist hüaluroonhapet, pärliproteiine ja kanamunakoore membraani, mis niisutavad nahka ja suurendavad naha elastsus. Kortsud ühtlustuvad ja naha toonus paraneb. Kanavarbad, tumedad silmaalused ja turse vähenevad. Veinhape muudab naha säravamaks, hoiab ära vananemist põhjustatud laikude tumenemise, tõhustab seerumite mõju.

 

Koostis:

Hüdrolüüsitud pärliproteiin, hüdrolüüsitud kanamunakoore membraan, kaltsiumatsetaat, kaltsiumkloriid, magneesiumkloriid, naatriumhüaluronaat, naatriumkloriid, Sake-põhine seep.

Kasutamine:

Lapid eraldatakse paberalusest ja asetatakse silmaümbruspiirkonda. Lastakse 20 minutit mõjuda. Lapid eemaldatakse ettevaatlikult. Võib kasutada 2 – 3 korda nädalas, vajadusel isegi iga päev. Parema tulemuse saavutamiseks on soovitatav peale maski kasutada ka seerumit.

Säilitusained:

Äädikhape ja ioniseeritud mikroelemendid

Jaapani tehnoloogia
Teaduslikult tõestatud noorendav toime ja naha kvaliteedi taastamine