Kortse silendav niisutuskreem

Pakend: Profipakend 30 g, jaemüügipakend 20 g
Tootekood: Profitoode 421134/30, müügitoode 421134/20

Naha kuivuse põhjustatud väikesed kortsud: naha kuivuse põhjuseks võib olla vähene rasutoodang, mille tõttu rasu ei ole naha kaitsekihi moodustamiseks piisavalt. Kortsude teket põhjustab ka miimika. Kui silmade ümber ringleva vere hulk on suur, kuid vereringe on aeglane, muutuvad silmaalused tumedamaks. Kotid silmade all: vananemise tagajärjel naha elastsus väheneb ja põhjustab silmaaluste kottide teket. Enamasti on silmaümbruse kreemidest abi ainult naha peamiste probleemide (või ühe probleemi) kõrvaldamisel: Hyalogy–silmaümbruskreem pakub lahendust põhiprobleemidele (niisutamine + vereringluse parandamine + rakkude elavdamine) ja muudab ka naha värvuse kirkamaks. Kreemi ainulaadne koostis on Forlle’d –laboratooriumi poolt patenteeritud. Kreem sisaldab nt. väikesemolekulilist hüaluroonhapet, kanamunakoore membraani ja hüdrolüüsitud pärliproteiini ning mõjub silmalaugude tundlikule nahale noorendavalt, kuna niisutab nahka ja uuendab naha struktuuri. Emajuure ekstrakt ja rippkiviriku ekstaks parandavad mikrovereringet, värskendavad nahka ja kõrvaldavad turseid. Alfa-albutiin hoiab ära melaniimi sünteesi ja vähendab türosinaasi aktiivsust. a. Hyalogy Daily and Nightly Cream for Eyes –silmaümbruskreem kõrvaldab väsimuse ja pingetunde, naha toonus paraneb ja nahk on elastsem. Kreem tugevdab ripsmeid ja stimuleerib ripsmekasvu. Igapäevasel kasutamisel vähendab Hyalogy Daily and Nightly Cream for Eyes kortse ja tumedaid silmaaluseid.

 

Koostis:

Skvalaan, luffaekstrakt, metüülsilanoolalginaat, lepiklille ekstrakt, dipotassium glycyrrhizinate, sidrunhape, väikesemolekuliline hüaluroonhape, Swertia L., metüülsilanoolalginaat, alfa-arbutiin, lepiklille ekstrakt.

Kasutamine:

Kui silmi ümbritsevad sügavad kortsud, on kreemi soovitatav kasutada iga päev ja õhtu. Tavaliste kortsude vähendamiseks piisab kreemi kasutamisest korra päevas. Väga väike kogus kreemi kantakse sõrmeotstega silmaümbruse nahale.

Säilitusained:

Äädikhape ja ioniseeritud mikroelemendid

Jaapani tehnoloogia
Teaduslikult tõestatud noorendav toime ja naha kvaliteedi taastamine