Rikkalik nahapuhastus- ja meigieemaldusgeel

Pakend: Profipakend 200 g, jaemüügipakend 125 g
Tootekood: Profitoode 426092, müügitoode 421066

Ideaalne skvalaanipõhine nanogeel. Rikkalik meigieemaldusaine, mis niisutab nahka sügavamalt kui teised tooted. Õrnalt nahka puhastav ja tõhusalt meiki eemaldavas geelis on kasutatud suurepärast transpordiainet – skvalaanõli, mille rikkalik koostis meenutab naharasu koostist. Skvalaan on üks tähtsamaid naharasu ja hüdrolipiidkihi koostisosi. Skvalaan eemaldab naha pinnalt ja sügavalt pooridest õlis lahustuvat mustust. Puhastusgeel ennetab suurepäraselt suletud komedoonide teket ja naha paksenemist, pehmendab nahka, naha loomulikke kaitsetoiminguid takistamata. Puhastusgeeli võib kasutada kõikide nahatüüpide puhul, ka silmalaugudel. Eriti soovitatav väga kuiva naha hoolduses. Peale pesemist on nahk värske ja puhas, rikkalikult niisutatud.

 

Koostis:

Hüdrolüüsitud pärliproteiin, hüdrolüüsitud kanamunakoore membraan, kaltsiumatsetaat, kaltsiumkloriid, lüsoletsitiin, magneesiumkloriid, naatriumhüaluronaat, naatriumkloriid, tsinkkloriid, skvalaan, sorbitool.

Kasutamine:

Geel kantakse kuivade kätega kuivale näole. 2 – 3 ml toodet pigistatakse peopesale ja kantakse ringjate liigutustega nahale. Masseeritakse umbes 5 minutit. Nahk loputatakse sooja veega puhtaks.

Säilitusained:

Äädikhape ja ioniseeritud mikroelemendid

Jaapani tehnoloogia
Teaduslikult tõestatud noorendav toime ja naha kvaliteedi taastamine