Niisutab ja pehmendab nahka

Pakend: Profipakend 230 g, jaemüügipakend 100 g
Tootekood: Profitoode 426047, müügitoode 421097

Täiuslikult tasakaalustatud kreem toidab nahka ja taastab naha niiskustasakaalu. Skvalaan, hüaluroonhape, kanamunakoore membraan, pärliproteiin ja alangiekstrakt süvaniisutavad nahka, parandavad naha niiskuse sidumisvõimet, stimuleerivad rakkude uuenemist, aktiveerivad ja parandavad naha vastupanuvõimet. Nahk muutub siledaks, pehmeks ja elastseks. Kortsud pehmenevad, naha elastsus paraneb. Kreem jätab naha pinnale õhukindla kihi, mis hoiab ära niiskuse aurustumise ja tagab niiskustasakaalu ka äärmuslikes tingimustes (ventileeritud ruumid, tuul, kõrged või madalad temperatuurid ja muud vastavad tegurid). P-effect basing emulsion on suurepärane meigi aluskreem. Ei põhjusta pooride ummistumist..

 

Koostis:

Alaniin, arginiin, betaiin, dimetikoon, glutamiinhape, glütsiin, hüdrolüüsitud pärliproteiin, hüdrolüüsitud kanamunakoore membraan, kaltsiumatsetaat, kaltsiumkloriid, kolesterool / bifenüüloksiiddektüüllauriliglutamaat, ksantaan, lüsiin, magneesiumkloriid, maltitool, naatrium PCA, naatriumhüaluronaat, naatriumhüdroksiid, naatriumkloriid, proliin, alangi (Imperata cylindrica) ekstrakt, seriin, tsinkkloriid, skvalaan, sorbitool, treoniin.

Kasutamine:

Näole ja kaelale kantakse 1-2 ml kreemi. Hõõrutakse kergete ringliigutustega nahasse. Soovitatav kasutada peale naha puhastamist.

Säilitusained:

Äädikhape ja ioniseeritud mikroelemendid

Jaapani tehnoloogia
Teaduslikult tõestatud noorendav toime ja naha kvaliteedi taastamine