Kreemjas niisutav mask

Pakend: Profipakend, jaemüügipakend 150 ml
Tootekood: Profitoode, müügitoode 426290

Nahka pehmendav ja rahustav mask tundlikule ja kuivale nahale, milles on hapraid sooni. Mask parandab naha elastsust, reguleerib niiskustaset, kõrvaldab kuivuse tunde, hoiab ära naha ketendamise ja liigse sarvestumise, tugevdab sooni, rahustab ja neutraliseerib punetust ja põletikke, kaitseb nahka ja hoiab ära naha vananemise. Mask sisaldab Forlle’d –laboratooriumi poolt patenteeritud, nahka rakutasandil elavdavat concept to five –ainekombinatsiooni. Mee ning kibuvitsa-, soja-, maisi- ja avokaadoõlid kiirendavad naha pindmise kihi kiiret elavnemist, suurendavad naha elastsust, normaliseerivad rakkude sisemisi protsesse, hoiavad ära naha ketendamise ja põletikud ning parandavad naha värvust. Mask hoiab ära naha kuivamise, silendab nahka, stimuleerib naha elavnemist, tugevdab naha loomulikku kaitset, aktiveerib lipiidide vahetust ja kaitset vedelikkukaotuse vastu. A- ja E –vitamiinide derivaadid pehmendavad nahka, kiirendavad UV –kiirguse ja aktiivhapniku põhjustatud kahjustustuste paranemist, aeglustavad rakkude kahjustumist, niisutavad ja hoiavad ära põletike tekke. Dipotassium glycyrrhizinate hoiab ära põletike tekke, kiirendab kahjustatud naha paranemist ja pakub nahka allergiseerivate ainete eest. Tsüaniin ”U” parandab mikrovereringet, elavdab väsinud ja lõtva nahka, ühtlustab nahavärvust a suurendab naha elastsust. Diosgeniin reguleerib naha hormonaalset tasakaalu ja parandab pärisnaha ja epidermise struktuuri, suurendades kollageeni ja elastiini tootmist.

 

Koostis:

Vesi, skvalaan, mesi, müristiinhape, dipotassium glycyrrhizinate, sojaõliglütsiin, maisiõliekstrakt, kibuvitsaõli, avokaadoõli, tsüaniin u, sojaõli, metsiku jamsi ekstrakt, tokoferüül retinoaat, väikesemolekuliline hüalüroonhape, hüdrolüüsitud kanamunakoore proteiini, hüdrolüüsitud konhioliini, kondroitiinsulfaat, epidermise kasvufaktoris sisalduvad aminohapped, mikroelemendid, inimpäritolu oligopeptiid, letsitiin, sojaõliglütsiin.

Kasutamine:

Soovitatav kasutada peale massaaži. Nahale kantakse 2-3 mm paksune kiht maski ning lastakse 5-10 min. mõjuda. Pestakse maha sooja veega. Naha aurustamine tõhustab maski mõju.

Säilitusained:

Äädikhape ja ioniseeritud mikroelemendid

Jaapani tehnoloogia
Teaduslikult tõestatud noorendav toime ja naha kvaliteedi taastamine