Hooldav kehakreem

Pakend: Profipakend ning jaemüügipakend 180 g
Tootekood: Profitoode, müügitoode 421172

Hyalogy Body treatment cream kreemi koostisosad on valitud Jaapani suurimate ilusalongide kogemuste alusel. Hyalogy Body treatment cream’i koostis on valitud selliselt, et see arvestaks põhjamaise kliima temperatuurist ja õhu kuivusest tulenevaid nõudmisi. Siidjalt pehmet kreemi on kerge peale kanda ja see ei määri riideid. Kreem sisaldab Forlle’d –laboratooriumi poolt patenteeritud väikesemolekulilist hüaluroonhapet, siidipulbrit, trehhaloosi ja skvalaani, mis niisutavad nahka ja kõrvaldavad kuivuse tunde. Nahk muutub siledaks ja siidjalt pehmeks. Kalifornia ploomi viljaliha hoiab ära melamiini kandumise naha pinnale ja lagritsajuure ekstrakt inhibeerib türosinaasi. Naha värvus ühtlustub ja nahk muutub heledamaks. Kreemis sisalduvatel taimeekstraktidel, näiteks põisadru, elulõnga – ja põldosja ekstraktidel on vedelikke väljutav, tselluliidi teket ennetav ja kudesid tõstev toime. Hyalogy Body treatment cream kreem sisaldab tokoferoolatsetaati (E –vitamiini) ja tetraisopalmitiinaskorbüüleetrit (C –vitamiini), mis toimivad antioksüdantidena, parandavad mikrovereringet ja aeglustavad naha vananemist.

 

Koostis:

Väikesemolekuliline hüaluroonhape, siidipulber, C-vitamiini derivaadid, lagritsajuure flavoinoid, ploom, taimeekstraktide segu.

Kasutamine:

Vajalik kogus kreemi kantakse ringjate liigutustega probleemsetesse piirkondadesse. Eriti suurt tähelepanu pööratakse tselluliidipiirkondadele.

Säilitusained:

Äädikhape ja ioniseeritud mikroelemendid

Jaapani tehnoloogia
Teaduslikult tõestatud noorendav toime ja naha kvaliteedi taastamine