Kreem probleemse naha hoolduseks

Pakend: Profipakend ning jaemüügipakend 50 g
Tootekood: Profitoode, müügitoode 426320

Rasuse ja probleemse naha hoolduskreem, mis rahustab nahka ja kõrvaldab põletikunähte. Kreem sisaldab Forlle’d –laboratooriumi poolt patenteeritud, nahka rakutasandil elavdavat concept to five –ainekombinatsiooni. Mohambe –puu kooreekstrakt on ainulaadne põletike teket ennetav aine, mida on Aafrikas traditsiooniliselt kasutatud malaariaravimina. Ekstrakt vähendab poore, reguleerib rasu eritumist ja ühtlustab naha struktuuri. Salitsüülhape ravib põletikke, kõrvaldab surnud rakud, pehmendab naha pinnakihti ja hoiab ära suletud komedoonide tekke. Tseramiidid –3 ja skvalaan pehmendavad nahka ja tagavad naha loomuliku niiskus- ja lipiiditaseme. Dipotassium glycyrrhizinate ja E –vitamiin hoiavad ära põletikke, kiirendavad vigastatud naha paranemist ja kaitsevad nahka allergiat tekitavate ainete eest.

Koostis:

Vesi, skvalaan, väikesemolekuliline hüaluroonhape, hüdrolüüsitud kanamunakoore proteiin, hüdrolüüsitud konhioliin, kondroitiinsulfaat, 3. –tüübi keramiidid, mineraalained, mohambepuu kooreekstrakt, oleanoolhape, arginiin, naatriumglütsirisaat, salitsüülhape.

Kasutamine:

Kreem tundliku aknenaha hoolduseks. Kantakse probleemsele piirkonnale või vajadusel kogu näole. Kantakse näole peale näovee kasutamist.

Säilitusained:

Äädikhape ja ioniseeritud mikroelemendid

Jaapani tehnoloogia
Teaduslikult tõestatud noorendav toime ja naha kvaliteedi taastamine