Tõhus nahka elavdav seerum

Pakend: Profipakend ning jaemüügipakend 30 ml
Tootekood: Profitoode, müügitoode 427020

Efektiivne Dr Kanon alfa -seerum sisaldab väikesemolekulilist hüaluroonhapet ning plaatina- ja kullaioniseeritud taimset, mineraalset, vitamiinset ja mikroelementide päritolu biostimulante. Seerum stimuleerib sidekoerakke ja kiirendab pärisnaha uuenemist. Seerumis sisalduv väikesemolekuliline hüaluroonhape, kitosaan ja trehhaloos süvaniisutavad nahka. Ioniseeritud plaatina ja kuld toimivad tugevate antioksüdantidena ja hoiavad ära pigmendimuutusi. Kanamunakoore membraan, tseramiidid -3, hüdrolüüsitud keratiin ja hüdrolüüsitud siid pehmendavad ja elavdavad nahka. Mikroelementide ühendid tugevdavad nahka ja normaliseerivad ainevahetust. Seerum stimuleerib nahka mitmekülgselt, parandab naha toonust, suurendab elastsust ja parandab naha kvaliteeti. Dr. Kenon alfa–seerumit võib kasutada põhiseerumina kõikide professionaalsete naha pinguldamis-, elavdamis- ja detox-hoolduste käigus. Seerum segatakse Forrle/d–kreemiga (toitva või plaatinakreemiga) ja kantakse näole, kaelale ja dekoltee piirkonda. Seerumi kantakse ka silmalaugudeni kuni ripsmeteni. Kasutatakse 1 – 2 korda nädalas. Seerumi peale võib kanda mistahes kreemi, geeli või maski. Seerumit võib kasutada koos ionoforeeshooldusega. Sellisel juhul on seerumi derivaataineks mistahes Forlle’d -kreem või näovesi. Ultrahelihoolduse puhul eeldab seerumi kasutamine derivaataine kasutamist, näiteks geeli. Seerum on tõhus toksilisuse kõrvaldaja ja seda võib kasutada detox- ja IPL-hoolduse puhul.

Koostis:

Väikesemolekuliline kolloidkuld, väikesemolekuliline kolloidplaatina, kollageen, keramiid, kitosaan, keratiin, siidproteiin, peptiid, vitamiinid, aminohapped.

Kasutamine:

1 – 2 tilka seerumit kantakse kogu näole, kaasa arvatud silmalaud kuni ripsmeteni. Kasutatakse 2 – 3 korda nädalas, vajadusel võib kasutada iga päev. Soovitatav lahjendada plaatina näoveega.
NB: Peale kasutamist tuleb pudel tihedalt sulgeda ning hoida lastele kättesaamatus kohas. Aine ülekandumine teistesse anumatesse või pudelitesse on toote omaduste muutmise vältimiseks keelatud. Kui toote kasutamisel ilmneb allergilisi nähte, nahaärritust, kihelust või muid selliseid nähte, tuleb toote kasutamine koheselt lõpetada ja pöörduda arsti poole.

Säilitusained:

Äädikhape ja ioniseeritud mikroelemendid

Jaapani tehnoloogia
Teaduslikult tõestatud noorendav toime ja naha kvaliteedi taastamine