Platsentaseerum

Pakend: Profipakend ning jaemüügipakend 50 mll
Tootekood: Profitoode, müügitoode 426139

Platsenta olulisemad koostisosad on kasvufaktorid, aminohapped, glükoosamiinglükaanid (GAG) ja proteiinid. Seerumit valmistatakse sea platsentast, mis transpordib lootele kõik eluks vajalikud toitained. Samu toitaineid tarbivad ka inimrakud. Naha kasvutegurid ja sidekoe kasvutegurid saavad toitained naha rakumembraanis paiknevate retseptorite kaudu. Rakkude jagunemine aktiveerub, epidermis tugevneb ja prokollageeni süntees intensiivistub. Prokollageen loob küpsedes uut koemassi ja kergitab näo kudesid. Aminohapped, vitamiinid ja mikroelemendid niisutavad nahka ja toimivad rakkude ehitusmaterjalina. Platsentaseerum teeb naha värvuse säravamaks, kuna koorib maha sarvestunud nahakihi. Platsentaseerumit võib kasutada avatud komedoonide ravis ning põletikulise rasuse naha hoolduses. Seerum tõstab lokaalselt naha vastupanuvõimet, vähendab põletikke, ahendab poore ja hoiab ära põletikejärgsed pigmendimuudatused ja armide tekke. Koos Hyalogy P –effect Peeling Lotioniga koorib platsentaseerum nahka, niisutab, hoiab ära pigmendimuudatused ja kortsude tekke. Seerumit soovitatakse kasutada nt. järgmistel juhtudel: nahas on palju kortse, nahk on lõtv, koed on laskunud ning naha koorimiseks, akne ravis, armide ravis, kuiva naha hooldamisel ning naha elavdamiseks peale koorimist, operatsioone, laserlihvimist või erinevat tüüpi põletushaavade puhul. Platsentaseerum on puhas ja hormoonivaba hooldusaine. Seerumi koostis sarnaneb naha rakkude koostisele. Seerumi kontsentratsioon ja koostisained on valitud selliselt, et naha seerumisõltuvuse teke on välistatud. Seerumil puudub ka igasugune süsteemne mõju organismile. Seetõttu ei ole platsenta seerumi kasutamisel mingeid ealisi ega muid piiranguid. Seerumi hooldav mõju on veelgi intensiivsem, kui seda kasutatakse ultraheli või ionoforeeshoolduse käigus.

 

Koostis:

Seerum sisaldab sea platsentat ja ioniseeritud mineraale. Mineraalid kiirendavad kasvufaktorite arengut platsentaekstraktis. Toode aktiveerib naha taastumisprotsesse, nahk pinguldub ja muutub säravamaks

Kasutamine:

Naha elavdamine süva- ja pindmise kooriise, kosmeetiliste lõikuste, laserlihvimise ja erinevat tüüpi põletushaavade järel, vananemismärkide leevendamine (kortsud, naha toonuse ja elastsuse nõrgenemine), naha vananemise ennetamine, hüperpigmentatsioon, akne ennetamine ja ravi, hüperkeratoos, naha pindmine kuivus ja pärisnaha niiskuse puudus. Seerumi kasutamiseks ei ole ealisi ega muid piiranguid. Seerumi hooldav mõju on veelgi intensiivsem, kui seda kasutatakse ultraheli või ionoforeeshoolduse käigus.

Säilitusained:

Äädikhape ja ioniseeritud mikroelemendid

Jaapani tehnoloogia
Teaduslikult tõestatud noorendav toime ja naha kvaliteedi taastamine