Epidermise kasvufaktori seerumi

Pakend: Profipakend, jaemüügipakend 50 ml
Tootekood: Profitoode, müügitoode 426207

Erilised peptiidid aitavad kaasa tüvirakkude transpordile verest ja siseelunditest nahka. Elastiin on proteiin, mis on sidekudede baasaine. Elastiin on oluline naha elastsuse ja nooruslikkuse tagaja. Elastiini aminohapped sarnanevad inimnaha aminohapetega ja osalevad otseselt proteiinide sünteesis. Keratiin on kiutaoline proteiin, mida esineb nt. naha sarvkihis. Keratiin enamasti vees ei lahustu, kuid mitmeaastase uurimistöö tulemusena on Forlle’d laboratooriumi teaduritel õnnestunud välja töötada vees lahustuv keratiin (hüdrolüüsitud keratiin). Elastiini ja keratiini kombinatsioon on suurepärane toitaine, mis tugevdab loomuliku kollageeni ja elastiini tootmist ning taastab molekulide vahelised sidemed. See hoiab ära kortsude tekke, taastab naha elastsuse ja toidab rakke hapnikuga. Need aminohapped ei põhjusta sõltuvust ja neid võib kasutada piiramatult. Hooldusvahendite kasutamise järele puudub vajadus, sest multiseerum kandub väga hästi ka pärisnaha alumistesse kihtidesse. Multiseerumit võib kasutada nii üksi kui ka koos teiste hooldusainetega. Seerumit võib kasutada naha elavdamishooldustes, näiteks peale keemilist koorimist. Epidermise kasvufaktor aktiveerib nõrkasid rakke, muudab õhenenud epidermise siledamaks, tasandab kortse, silub nahapinda peale aknet ja kiirendab armide paranemist. Seerumis sisalduvad mikroelemendid, näiteks kaltsium, magneesium, kaalium ja naatrium, aitavad nanoplatvormile kinnitunud peptiididel läbiva raku tüvimembraani. Inimesele vajaliku üheksateistkümne aminohappe segu on oluline ehitusmaterjal rakusiseselt toimivas jagunemis- ja sünteesimisprotsessis. Seerumis on kasutatud viinamarja seemneekstrakti, mis on tugev antioksüdant. See aine kiirendab vabade radikaalide kahjustatud rakkude tüvimembraani paranemist ja suurendab aktiivhapniku vananemist aeglustavat mõju.

 

 

Koostis:

-18 Aminohapet (epidermise kasvufaktor koosneb 18 aminohappest, mis on liigitatud 53 radikaali alusel. Suuremolekulilisel happel on raske sügavale nahka tungida. Seetõttu on epidermise kasvufaktor madalamolekulaarne hape, mis on kombineeritud mineraaliga. Seerumi struktuur paraneb ja efekt suureneb. Seerum on kergesti imenduv.
-Hüaluroonhape

Kasutamine:

Seerumit võib kasutada professionaalsetes hooldustes, nt. peale keemilist koorimist. Kasvufaktor aktiveerib keskealistel nõrgenenud rakkude tegevust, silub õhenenud epidermist ja aitab aknest kahjustatud nahka silendada ja arme kõrvaldada.

Säilitusained:

Äädikhape ja ioniseeritud mikroelemendid

Jaapani tehnoloogia
Teaduslikult tõestatud noorendav toime ja naha kvaliteedi taastamine