Keramiidiseerum

Pakend: Profipakend, jaemüügipakend 50 ml
Tootekood: Profitoode, müügitoode 426184

Tseramiidide puudus põhjustab naha kaitsemehhanismide nõrgenemise ja naha kuivamise. Tseramiide sisaldav seerum on ilusa ja terve naha tagamiseks äärmiselt vajalik. Seerumit soovitatakse kasutada eeskätt väga kuiva ja tundliku naha puhul. Seerum sisaldab tugevat antioksüdanti ehk jojobaekstrakti, mis ühtlasi toidab nahka. Tseramiidid ennetavad naha kuivamist ja enneaegset vananemist. Seerumit võib kasutada koos mistahes muu kreemiga selliselt, et kreemi raviefekt tugevneb.
Seerumit kasutatakse:
– kõikide nahatüüpide efektiivseks niisutamiseks
– naha vananemise ennetamiseks
– kuiva naha puhul
– tundliku kuperroosse naha puhul
– põletikulise ja ketendava naha puhul
– nahakoorimishoolduse ajal ja peale hooldust
– naha elavdamiseks peale päevitamist.

 

Koostis:

– Keramiid 3 (Keramiid 3 on muudetud pindaktiivsete aineteta madalamolekulaarseks lahuseks. Madalamolekulaarne keramiid pehmendab nahka väga efektiivselt vaatamata oma kõrgele tihedusele . Seerum parandab naha kaitset ja kannab nahka vananemist aeglustavat keramiidi.)

-Ioniseeritud Mineraalid

Kasutamine:

Kaks–viis tilka seerumit kantakse puhastatud nahale, nt. näo, kaela ja dekoltee piirkonda ning lastakse ultraheli abil nahka imenduda. Seejärel kantakse nahale kreem. Parima efekti saavutamiseks tuleks kasutada üheaegselt platsentaseerumit, kollageeni ja C-vitamiiniga rikastatud seerumit.

Säilitusained:

Äädikhape ja ioniseeritud mikroelemendid

Jaapani tehnoloogia
Teaduslikult tõestatud noorendav toime ja naha kvaliteedi taastamine