FORLLE’D INNOVATIIVSED KOOSTISOSAD

 

Madala molekulmassiga hüaluroonhape

Forlle’d teadlased on välja töötanud ja saanud patendi unikaalse suurusega hüaluroonhappe molekulide tootmiseks – 5 nanomeetrit. See ultra väikese molekuli suurus võimaldab Forlle’dist pärinevat hüaluroonhapet tungida naha sügavates kihtides, pakkudes intensiivset ja pikaajalist hüdratatsiooni seestpoolt, taastades selle struktuuri ja normaalse funktsionaalsuse. Kõikide Forlle’d toodete põhikomponent on ainulaadne patenteeritud madala molekulmassiga hüaluroonhape.

Ioniseeritud
mineraalid

Ioniseeritud ühevalentsuse ja kahevalentsete mineraalide patenteeritud komplekt stabiliseerib rakkudevahelist ruumi ja toidab rakke toitaineid, aktiveerib paranemise ja regenereerimise, taastab kõige olulisemad füsioloogilised protsessid nahas.

Madal molekulmass orgaaniline plaatina

Forlle’d laboris saadud orgaaniline ioniseeritud madala molekulmassiga plaatina neutraliseerib kõigi teadaolevate vabade radikaalide vormide hävitavat toimet. Platinumarjade tooted aeglustavad mitte ainult fototöötluse mehhanisme, vaid ka füsioloogilist vananemist, kontrollides naha vananemise patogeneesi peamised biokeemilised reaktsioonid.

III-tüübi madala molekulmassiga keraamid

Ceramiidid, mis on inimese naha kihistiku looduslik komponent, annavad naha kaitse- ja barjäärifunktsioone. Forlle’d patenteeritud sojaubade madala molekulmassiga keramiidide keraamide tootmine, tagab nende kõrge biosaadavuse ja maksimaalse ühilduvuse inimese naha keramiididega. Nende omaduste tõttu kasutatakse Forlle’d madala molekulmassiga keramiididega tooteid tundliku ja reaktiivse naha raviks.

Jaapani tehnoloogiad
Tõestatud noorendav toime ja naha kvaliteedi taastamine