ÖÖ seerum Retinooliga
Tegevus: • vähendate kortsude sügavust ja arvu • naha väsimuse pingutamine ja parandamine • vähendatud naha rasv • Antioksüdant ja põletikuvastane kaitse Näidustused: kuiv, hapuline ja pärgamenditükk; kombineeritud õline nahk; taastusravi pärast kollast koorimine ja koorimine jessner.

Soovitatav vanus: 45+ aastat Vastunäidustused: koostisainete individuaalne talumatus. Vältige otsest päikesevalgust nahal.

Ainulaadne öö seerum näo jaoks koos väga tõhusa kolme tüüpi retinooli kombinatsiooniga annab selge noorendava efekti, vähendab kortsude ja varre jalgade sügavust ja arvu ning aitab kaasa naha rakkude oma kollageeni arengule. Madala molekulmassiga koostisainete kompleks seerumis tagab pikaajalise hüdratsiooni ja hoiab ära dehüdratsiooni, samas kui taimeekstraktide kompleks tagab põletikuvastase ja antibakteriaalse kaitse. Seerumil on kerge tekstuur, täiesti imendub ja tagab naha nooruse ja tervisliku välimuse.

Peamised koostisosad: Kortse vähendamine ja kollageeni tootmine: TOCOPHERYL RETINOATE HÜDROGENERATUD RETINOOL RETINYL PALMITAAT; Vananemise tõkestamine ja ennetamine: AVENA SATIVA (OAT) KERNELI EKSTRAKT VITIS VINIFERA (VÖÖNDIST) VINIASTSEKTRAKT Põletikuvastane ja antibakteriaalne toime: CENTELLA ASIATICA EXTRACT POLÜGONIUMI KUSPIDATUUMI RASKUSEKSTRAKT SCUTELLARIA BAICALENSIS ROOT EXTRACT GLYCYRRHIZA GLABRA (LICORICE) ROOT EXTRACT CAMELLIA SINENSIS LEAFI EKSTRAKT CHAMOMILLA RECUTITA (MATRICARIA) LILLEGEERIMINE ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT Niisutav ja dehüdratsioonikaitse: NAATRIUM HYALURONATE (FORLLE’D PATENDI) HYDROLÜÜLITUD MUNAD MELBRAAN HÜDROLÜÜSITUD KONSHITIINI VALGE (PEARL VALGE) Mineraalne tasakaal ja naha normaliseerumine pH: Aminohapped Ioniseeritud mineraalid (CA2 +, K +, ZN 2+, NA +, MG2 +) (FORLLE’D PATENDI)

Японские технологии
Доказанный омолаживающий эффект и восстановление качества кожи