Miimikakortse korrigeeriv seerum

Pakend: Profipakend ning jaemüügipakend 30 ml
Tootekood
: Profitoode, müügitoode 427037

Seerum vastab injektiton botox –hooldusele. Seerum sisaldab väikesemolekulilist atsetüülheksapeptiidi -8 (Argirelinea), palmitoüool pentapeptiidi -4 ning ioniseeritud plaatinat ja kulda. Tänu nanotehnoloogiale tungib Dr Kanon beta –seerum hästi läbi naha ja toimib sügaval nahakudedes. Botox-hooldus annab häid tulemusi 20-40-aastaste puhul. Vanemas eas klientidel algab kudede loomupärane vajumine. Mida vanem klient, seda väiksemaks jääb botoxi-ravi visuaalne mõju. Dr Kanon beta –seerum stimuleerib tugevasti sidekoerakke, noorendab nahka ja tõhustab naha kaitsemehhanisme. See võimaldab kõrvaldada miimikakortsud ka vanematel klientidel. Seerumit võib kasutada nii sellisel kujul kui ka botox-ravi ajal ravi tulemuste püsivusaja pikendamiseks. Parima tulemuse saavutamiseks tuleb seerumit kasutada koos ionoforeeshooldusega. Seerumit võib kasutada kõikide professionaalsete nahka pinguldavate hoolduste puhul miimikakortsude kõrvaldamiseks. Beta-seerumit kasutatakse hoolduse puhul täiendava ainena. Seerum kantakse puhtale nahale või vajadusel segatuna mistahes Forlle’d Hyalogy –kreemiga miimikakortsudele.

 

Koostis:

Argireline, madalamolekulaarne hüaluroonhape, Q10 koeensüüm, kreatiin, vitamiinid, aminohapped

Kasutamine:

Seerum kantakse miimikakortsudele. Kasutatakse kahe esimese nädala jooksul iga päev (soovitatavalt hommikul). Seejärel vähendatakse kasutuskordi kahe korrani nädalas.
NB: Peale kasutamist tuleb pudel tihedalt sulgeda ning hoida lastele kättesaamatus kohas. Aine ülekandumine teistesse anumatesse või pudelitesse on toote omaduste muutmise vältimiseks keelatud. Kui toote kasutamisel ilmneb allergilisi reaktsioone, nahaärritust, kihelust jms tuleb toote kasutamine koheselt lõpetada ja pöörduda arsti poole.

Säilitusained:

Äädikhape ja ioniseeritud mikroelemendid

Jaapani tehnoloogia
Teaduslikult tõestatud noorendav toime ja naha kvaliteedi taastamine