Forlle’d Stuudio kutsub kõiki kosmeetikuid läbima koolitust ning omandama uusi huvitavaid teadmisi.

Koolitus sisaldab nii teoreetilist kui ka praktilist osa. Kestvus ligikaudu 4h. Koolitus viiakse läbi vene keeles koos eesti keelt kõneleva tõlgiga. Koolitust saab läbida nii individuaalselt kui ka suurema rühmaga.

Kõigile kosmeetikutele on koolitus TASUTA.

Koolituse käigus käsitletavad teemad:

Hyalogy  Intensiivne näonaha niisutamine, taastamine ja kaitsmine madalmolekulaarse hüaluroonhappe kompleksi baasil. (biomembraan, pärli proteiin)

Hyalogy Platinum Stressist tingitud probleemse näonaha kaitsmine. Enneaegse näonaha vananemise ennetamine. Pigmentatsiooni ennetamine. Halvenenud näonaha kvaliteedi taastamine.

Biopure for professional Madalmolekulaarsed seerumid. Eksklusiivsed näohooldus meetodid. Vastavalt näonaha tüübile kokteilide kokku segamine. Mitte kirurgiline bioarmeerimine, täitesüste kasutamata vedel injektsioon.

Hyalogy Alfa ja Beta Madalmolekulaarsed multiaktiivsed seerumid mille rõhk on plaatinale ja kullale.  Tõhus lahendus bioloogilise näonaha vananaemise vastu. Miimiliste kortsude korrigeerimine.

Koolitusel väljastatakse:

Õpik erinevate näohooldustega Forlle’d baasil, märkmik, pastapliiats, raamat toodete kirjeldusega, hinnakiri ning igale koolitusel osalenud kosmeetikule väljastatakse vastav tunnistus.

 

Kõigile kosmeetikutele on koolitus TASUTA.

Jaapani tehnoloogia
Teaduslikult tõestatud noorendav toime ja naha kvaliteedi taastamine