Plaatinamask

Pakend: Profipakend 5 kotti x 2 geeliplaati
Tootekood: Profitoode 421158

Maski koostis on ainulaadne ja põhineb Forlle’d -laboratooriumi poolt patenteeritud väikesemolekulilise hüaluroonhappe antioksüdant- ja elavdamisomaduste rakendamisel. 0,2 nm ioniseeritud plaatina neutraliseerib kogu aktiivhapniku, toimib antioksüdandina ja katalüsaatorina, mis tõhustab teiste antioksüdantide mõju. Hüaluroonhape, kanamunakoore membraan ja naatriumsulfaataskorbüül (C –vitamiin) niisutavad, pinguldavad ja tugevdavad nahka. Kortsud on vähem märgatavad ja nahk tõmbub pingule. veinhape ja alfa –arbutiini muudavad naha värvuse säravamaks ja hoiavad ära pigmenteerumisprotsesse. Mask mitmekordistab hoolduste mõju, taastades naha elektripotentsiaali. Hyalogy Platinum Mask–mask on kaheosaline. Mask on tõhus, seda on hõlbus kasutada ja see katab kogu näo. Tänu geeljale koostisele on maski hõlbus peale kanda ja mask liibub tihedalt naha pinnale ning kõik koostisained imenduvad sügavale nahakihtidesse. Geelikiht sisaldab väikesemolekulilist hüaluroonhapet, mis tagab süvaniisutuse. Mask toimib väga õrnalt ning sellel on nahale kergelt oksüdeeriv mõju.

Koostis:

Vesi, väikesemolekuliline hüaluroonhape, glütseriin, naatriumpolüakrülaat, dipropileenglükool, naatriumhüaluronaat, hüdrolüüsitud kanamunakoore membraan, hüdrolüüsitud conchiolin-proteiin, alfa-arbutiin, plaatinapulber, kaltsiumkloriid, kaltsiumatsetaat, naatriumkloriid, magneesiumkloriid, etoksüdiglükool, askorbiinhappe dinaatriumsulfaat, veinhape, peg 50 tahkestatud ritsiinõli, metüülparabeen, alumiiniumglütsinaat, sorbiitanisostearaat.

Kasutamine:

Maski osad eemaldatakse aluspaberi küljes ning paigutatakse näole vastavalt maskil olevatele avadele. Mõjuaeg 15 –20 min.

Säilitusained:

Äädikhape ja ioniseeritud mikroelemendid

Jaapani tehnoloogia
Teaduslikult tõestatud noorendav toime ja naha kvaliteedi taastamine