Puhas plaatina näole

Pakend: Profipakend 50 ml, jaemüügipakend 8 ml (x2)
Tootekood
: Profitoode 426023, müügitoode 421189

Kõikide elusorganismide vananemise põhjuseks on aktiivhapnik. Plaatina aktiivhapnikuga ei segune. Hyalogy Platinum –tooted ühendavad endas plaatina kiirguse ja niisutamise. Hyalogy Platinum hooldusainete mõjul säilitab nahk noorusliku välimuse. Plaatinatoodete kasutamine on soovitatav alates 30. eluaastast. Seerumi põhikomponent on Forlle’d laboratooriumi poolt patenteeritud 0,2 nm madalamolekulaarne hüaluroonhape, mis neutraliseerib kõik aktiivhappevormid ja tugevdab teiste antioksüdantide mõju. madalamolekulaarne hüaluroonhape, kanamunakoore membraan ja seitse erinevat aminohapet kiirendavad pärisnaha uuenemist, süvaniisutavad nahka ja stimuleerivad tsütokiinproteiini tegevust. Chlorella–vetika ekstrakt edendab rakumetabolismi, tõhustab niisutamisprotsesse, tasakaalustab ioonide arvu ja parandab vastupanuvõimet. Tokoferooliatsetaat (E –vitamiin) parandab mikrovereringet ja aeglustab naha vananemist. Plaatina ja arbutiini koosmõjul naha värvus ühtlustub. Hüdrolüüsitud ploomi viljaliha hoiab ära melamiini kandumise naha pinnale. Seerumit soovitatakse kasutada eelkõige oksüdantide mõju all oleva naha hoolduses, millel esineb enneaegse vananemise, kuivuse ja pigmendilaikude tunnuseid. Seerum tõstab naha toonust vähendab ja ühtlustab kortse. Teeb naha värvuse tunduvalt säravamaks.

 

Koostis:

Ioniseeritud plaatina, madalamolekulaarne hüaluroonhape, väikesemolekuliline pärliproteiin, madalamolekulaarne EM-proteiin, keramiid, arbutiin, ploomiekstrakt, Kudzu-oa ekstrakt (Pueraria lobata), Aloe vera –ekstrakt, Chlorella –vetika ekstrakt (Chlorella vulgaris).

Kasutamine:

Nahale kantakse 1-1,5 ml plaatinaseerumit, enne või peale protseduuri. Kerge massaaž sõrmeotstega dekolteepiirkonnas, kaelal ja näol.

Säilitusained:

Äädikhape ja ioniseeritud mikroelemendid

Jaapani tehnoloogia
Teaduslikult tõestatud noorendav toime ja naha kvaliteedi taastamine