Tõhus ja kiire niisutaja

Pakend: Profipakend 150 g, jaemüügipakend 50 g
Tootekood: Profitoode 426085, müügitoode 421059

Suurepärane hooldusaine naha kiireks elavdamiseks ja niisutamiseks. Sisaldab C –vitamiini ja ubikinooni ning toimib antioksüdandina. suurepärane rakkude energiataseme tõstja. Geel sisaldab nahale vältimatult vajalikke aineid, näiteks koeensüümi Q10, merekollageeni ja mereelastiini. Taastab naha loomuliku niiskustasakaalu, pehmendab ja silub nahka. Väikesemolekuliline hüaluroonhape, maltitool, arginiin, Na- ja Mg –mikroelemendid, elastiin ja kollageen niisutavad nahka, elavdavad hüdrolipiid-membraani ja parandavad naha niiskuse sidumise võimet. Hüdrolüüsitud kanamunakoore membraan aktiveerib sidekoe rakkude tegevust, stimuleerib nende kasvu ja tugevdab pärisnahka. Bakterolüütilised ensüümid parandavad naha põletikke tõrjuvaid omadusi. Türosinaasi inhibeerivad koostisosad muudavad naha heledamaks. Peale toote kasutamist on nahk särav ja sile. Tänu oma põletikke ja suletud komedoonide teket ennetavale mõjule soovitatakse niisutusgeeli eeskätt rasuse naha puhul. P–effect–geeli soovitatakse kasutada kiire ja märgatava tulemuse saavutamiseks. Geel kantakse nahale peale pesemist.

Koostis:

Arginiin, betaiin, dipotassium glycyrrhizinate, hüdrolüüsitud elastiin, hüdrolüüsitud pärliproteiin, hüdrolüüsitud kanamunakoore membraan, kaltsiumatsetaat, kaltsiumkloriid, lüsoletsitiin, magneesiumaskorbüülfosfaat, magneesiumkloriid, maltitool, naatriumhüaluronaat, naatriumkloriid, pentüleenglükool, tsinkkloriid, tsukkiinilateel kollageen, ubikinoon.

Kasutamine:

Väga väike kogus geeli kantakse puhtale ja kuivale nahale. Pealekandmist alustatakse dekolteepiirkonnast, liigutakse edasi kaelale ja näole, masseeritakse 5 minutit. Maski kasutamisel lastakse sel mõjuda u. 5 – 10 minutit, seejärel loputatakse sooja veega maha.
.

Säilitusained:

Äädikhape ja ioniseeritud mikroelemendid

Jaapani tehnoloogia
Teaduslikult tõestatud noorendav toime ja naha kvaliteedi taastamine