Rikkalik nahka niisutav kreem

Pakend: Profipakend 150 g, jaemüügipakend 40 g
Tootekood: Profitoode 426978, müügitoode 421103

Täiusliku koostisega kreem, mis sisaldab rohkesti niiskust. Parandab naha elastsust. Imendub hästi, taastab naha loomuliku hüdrolipiidi tasakaalu ning kaitseb nahka tuule ja külma eest. Rikkaliku koostisega ja toitev P-effect nourishing cream –kreem sisaldab väikesemolekulilist hüaluroonhapeta, maisiõli, skvalaani, lüsoletsitiini ja E –vitamiini mis rahustab nahka. Ubikinoon täiendab rakkude energiavarusid, aktiveerib nahka ja toimib antioksüdandina. Kanamunakoore membraan aktiveerib sidekoe rakkude tegevust ja tugevdab verinahka. Kreemi hoolikalt valitud koostisosad mõjutavad nahka mitmekülgselt: naha ärritusnähud taanduvad ja nahk saab piisavalt niiskust. Kreem kõrvaldab kuivuse ja pingul naha tunde, pehmendab nahka, suurendab naha elastsust. Kreem sobib eriti hästi kuiva ja tundliku naha hooldamiseks ning naha kaitsmiseks tuule ja pakase eest.

Koostis:

Lõhnaained kannike, etüülpalmitaat, hüdrolüüsitud elastiin, hüdrolüüsitud pärliproteiin, hüdrolüüsitud kanamunakoore membraan, kaltsiumatsetaat, kaltsiumkloriid, lüsoletsitiin, magneesiumkloriid, maisiõli, naatriumhüaluronaat, naatriumkloriid, fütostürool/oktüül dodeküüllauriil glutamaat, skvalaan, tsukiinilateeli kollageen, tokoferool, trietüülheksanoon, ubikinoon.

Kasutamine:

Näole ja kaelale kantakse ühtlane kiht kreemi. Masseeritakse sõrmeotste ringjate liigutustega nahasse. Sobib igapäevaseks kasutaiseks.

Säilitusained:

Äädikhape ja ioniseeritud mikroelemendid

Jaapani tehnoloogia
Teaduslikult tõestatud noorendav toime ja naha kvaliteedi taastamine