Süvaniisutav hooldusseerum

Pakend: Profipakend 50 g, jaemüügipakend 30 g
Tootekood: Profitoode 426016, müügitoode 421011

P-effect essence on high tech – toode. Forlle´d – laboratooriumi poolt patenteeritud väikesemolekuliline hüaluroonhape läbi hästi tüvimembraani ja täiendab verinaha niiskusvarusid. Ühtlasi transpordib väikesemolekuliline hüaluroonhape rakkudesse aktiivaineid ja aktiveerib vastupanuvõimelisi rakke. Kanamunakoore membraan stimuleerib sidekoe rakkude tegevust ja tugevdab pärisnahka. Naha põletike ennetusvõime paraneb. Pärliproteiin toob nahka aminohappeid ja mikroelemente, tasakaalustab ainevahetust, tugevdab naha struktuuri. Mikroelemendid edendavad aktiivainete mõju nahale ja ennetavad naha vananemist. Seerumi regulaarsel kasutamisel pärisnaha struktuur tugevneb, naha toonus ja elastsus paranevad, kortsude teke väheneb ja nahk muutub siledamaks. Seerum toetab naha vastupanuvõimet, elavdab nahka ja hoiab ära põletike tekke. Seerumi kasutamine Hyalogy –hooldustes mitmekordistab teiste hooldusainete mõju. Värskendab nahka ja suurendab naha elastsust. Kuiva naha puhul on soovitatav kasutada P–effect seerumit iga päev. Kantakse peale meigi eemaldamist näole, silmalaugudele, kaelale ja dekoltee piirkonda.

Koostis:

Lõhnaaine, hüdrolüüsitud pärliproteiin, hüdrolüüsitud kanamunakoore membraan, kaltsiumatsetaat, kaltsiumkloriid, magneesiumkloriid, naatriumhüaluronaat, naatriumkloriid, PEG-40 tahkestatud ritsiinõli, tsinkkloriid.

Kasutamine:

Kantakse nahale peale puhastamist ja enne näovee kasutamist. Vajalik kogus ainet pumbatakse peopessa (2 – 3 pumbavajutust) ja kantakse näole, silmalaugudele, kaelale, dekolteepiirkonda ja teistesse probleemsetesse piirkondadesse. Masseeritakse ettevaatlikult ringjate liigutustega.

Säilitusained:

Äädikhape ja ioniseeritud mikroelemendid

Jaapani tehnoloogia
Teaduslikult tõestatud noorendav toime ja naha kvaliteedi taastamine