Puhastusvaht tundlikule nahale

Pakend: Profipakend 250 ml, jaemüügipakend 150 ml
Tootekood: Profitoode 426252, müügitoode 421226

Õhurikas puhastusvaht sisaldab pindaktiivseid kookosõli optimeerivad ja sobib hästi tundliku, ärritunud, kuiva, kuid ka vananeva ja kuperoosse naha hooldamiseks. Puhastusvaht toetab naha loomulikke kaitsetoiminguid, eemaldab vees lahustuvaid ebapuhtusi ja ühtlasi toidab, uuendab ja rahustab nahka. Hyalogy Creamy Wash sisaldab Forlle’d laboratooriumi poolt patenteeritud concept to five –ainekombinatsiooni, mis elavdab nahka rakutasandil. Metsik jamss ja tsüaniin u parandavad pärisnaha struktuuri, suurendavad kollageeni ja elastiini tootmist, parandavad naha elastsust ning normaliseerivad mikrovereringet. Hyalogy Creamy Wash värskendab nahka, ühtlustab naha värvust, parandab naha elastsust. Tseramiidid-3, kibuvitsaõli, tokoferoolretinoaat, retinüülpalmitaat ning soja- ja maisiõli pehmendavad nahka, ennetavad nahapõletike teket, naha ketendamist ja ärritusnähte, suurendavad naha niiskusesidumisvõimet.

Koostis:

Vesi, kookosõli derivaadid, väikesemolekuliline hüaluroonhape, hüdrolüüsitud kanamunakoore proteiin, hüdrolüüsitud konhioliin, kondroitiinsulfaat, 3. –tüübi keramiidid, mineraalained, kibuvitsaõli, avokaadoõli, tsüaniin u, sojaõli, tokoferüül retionaat, retinüülpalmitaat, metsiku jamsi ekstrakt, sojaõliglütsiin.

Kasutamine:

Kasutatakse peale puhastusgeeli, sobib kõikidele nahatüüpidele. Eriti soovitatav tundliku naha puhul. Näo puhastamiseks piisab 2-3 pumbavajutusega saadud kogusest.

Säilitusained:

Äädikhape ja ioniseeritud mikroelemendid

Jaapani tehnoloogia
Teaduslikult tõestatud noorendav toime ja naha kvaliteedi taastamine